O nas

Agencja Nieruchomości m2  łączy tradycję z nowoczesnymi formami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nadrzędnym celem firmy jest bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji oraz dbanie o interesy klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży, kupna oraz wynajmu domów, mieszkań obiektów komercyjnych oraz działek w Rzeszowie i okolicach. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie pomagamy klientom przejść przez proces transakcji na rynku nieruchomości.

Wyszukujemy na zlecenie nieruchomości, promujemy je, kojarzymy oferty z oczekiwaniami i wymaganiami klientów, przygotowujemy umowy, organizujemy czynności związane z zawarciem umowy notarialnej.

Współpracujemy z doradcą finansowym oferującym pomoc  w zakresie uzyskania kredytu na zakup nieruchomości. Współpracujemy również z kancelariami notarialnymi, gdzie mamy wynegocjowane znaczne zniżki w taksie notarialnej.

Działamy na rzeszowskim rynku od 2008r. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej odpowiednio do obowiązujących przepisów prawa. Nadzór nad procesem transakcji prowadzony jest przez licencjonowanego pośrednika (Iwonę Mac- Sabik lic. zawodowa nr 7796 ).

Teraz my zajmiemy się terminami, dokumentami i procedurami. Państwo dokonacie jedynie wyboru oferty!
Nasze biuro mieści się przy ul. Fircowskiego1, 35-030 Rzeszów

Dziękujemy za wybranie naszej firmy!

Wdrożenie: DMN STUDIO